CTVPS00RF-25-29PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-25-29PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 828 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-25-29PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 828 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-25-29PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-29 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF2529PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 29 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold