CTVPS00RF-23-53JC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-23-53JC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-23-53JC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5712 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-23-53JC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 23-53 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF2353JC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 53 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 100.0µin (2.54µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVPS00RF-23-53HN-LC
CTVPS00RF-23-53HN-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1167 pcs
Κατεβάστε: CTVPS00RF-23-53HN-LC.pdf
RFQ
CTVPS00RF-23-53JC-LC
CTVPS00RF-23-53JC-LC
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT