CTVPS00RF-15-18PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CTVPS00RF-15-18PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTVPS00RF-15-18PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2134 pcs Φύλλο δεδομένων CTVPS00RF-15-18PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-18 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTVPS00RF1518PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Marine, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CTVPS00RF-15-18PB
CTVPS00RF-15-18PB
Σε απόθεμα: 1904 pcs
Κατεβάστε: CTVPS00RF-15-18PB.pdf
RFQ
CTVPS00RF-15-18P
CTVPS00RF-15-18P