CTV07RQF-19-18SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 142 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV07RQF-19-18SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Composite, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα CTV07RQF1918SC
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 18
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CTV07RQF-19-18SC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 19-18 Χαρακτηριστικά Shielded
Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP