CTV07RF-17-73P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV07RF-17-73P.pdf2.CTV07RF-17-73P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV07RF-17-73P Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT MALE 73POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4316 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV07RF-17-73P.pdf2.CTV07RF-17-73P.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-73 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV07RF1773P
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 73 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 73 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -