CTV06RW-19-18BE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CTV06RW-19-18BE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RW-19-18BE Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4171 pcs Φύλλο δεδομένων CTV06RW-19-18BE.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 19-18
Shell Material Composite Shell Finish Cadmium
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CTV06RW1918BE Προσανατολισμός E
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 18 (14 + 4 Twinax)
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
περιλαμβάνει - στέγαση χρώμα Olive Drab
Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Self Locking στερέωσης Τύπος Threaded
Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.516" (38.51mm) Επικοινωνία Τύπος Crimp