CTV06RW-17-73SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RW-17-73SC.pdf2.CTV06RW-17-73SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RW-17-73SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 73POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4661 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RW-17-73SC.pdf2.CTV06RW-17-73SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-73 Shell Material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV06RW1773SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 73 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 73 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -