CTV06RF-25-187PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 187POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RF-25-187PC.pdf2.CTV06RF-25-187PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-25-187PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 187POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4872 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RF-25-187PC.pdf2.CTV06RF-25-187PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-187 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV06RF25187PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 187 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 187 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -