CTV06RF-21-121SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 121POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RF-21-121SC.pdf2.CTV06RF-21-121SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-21-121SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 121POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4482 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RF-21-121SC.pdf2.CTV06RF-21-121SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 21-121 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV06RF21121SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 121 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 121 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -