CTV06RF-17-73PC-LC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: CTV06RF-17-73PC-LC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-17-73PC-LC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1310 pcs Φύλλο δεδομένων CTV06RF-17-73PC-LC.pdf
Τύπος For Male Pins θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-73
Shell Material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CTV06RF1773PCLC Προσανατολισμός C
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 73
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Thermoplastic
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Silver Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 73 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Composite Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.406" (35.71mm)