CTV06RF-15-55SC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RF-15-55SC.pdf2.CTV06RF-15-55SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-15-55SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4887 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RF-15-55SC.pdf2.CTV06RF-15-55SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 15-55 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AACTV06RF-15-55SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold