CTV06RF-13-32PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RF-13-32PC.pdf2.CTV06RF-13-32PC.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 582 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 582 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-13-32PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 582 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RF-13-32PC.pdf2.CTV06RF-13-32PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 13-32 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV06RF1332PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό -
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut
στερέωσης Τύπος Threaded Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold