CTV06RF-11-19PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.CTV06RF-11-19PC.pdf2.CTV06RF-11-19PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CTV06RF-11-19PC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5921 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CTV06RF-11-19PC.pdf2.CTV06RF-11-19PC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 11-19 Shell Material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CTV06RF1119PC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress Environment Resistant
Χαρακτηριστικά Coupling Nut στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -