BACC63CU17-26SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BACC 26C 26#20 SKT RECP NI
Φύλλα δεδομένων: BACC63CU17-26SC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63CU17-26SC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 5624 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63CU17-26SC.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 17-26 Shell Material Composite
Shell Finish Nickel Σειρά BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα BACC63CU1726SC
Προσανατολισμός C Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση - εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63CU17-26SC
BACC63CU17-26SC
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: BACC 26C 26#20 SKT RECP
Σε απόθεμα: 1109 pcs
Κατεβάστε: BACC63CU17-26SC.pdf
RFQ
BACC63CU17-26SAH
BACC63CU17-26SAH
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT