2M620MS065-M09
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN CABLE CLAMP SZ 9 11 SLVR
Φύλλα δεδομένων: 2M620MS065-M09.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2M620MS065-M09 Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Διαθέσιμη ποσότητα 5759 pcs Φύλλο δεδομένων 2M620MS065-M09.pdf
Τύπος Cable Clamp Μέγεθος νήματος 9/16-24 UNEF-2B
θωράκιση Unshielded Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9, 11
Σειρά 2M Επιμετάλλωση Electroless Nickel
Αλλα ονόματα 2M620MS065M09 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Aluminum Alloy
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
περιλαμβάνει - Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα 2M801, 2M803, 2M804, 2M805 Series Connectors
Χαρακτηριστικά Clamp Screws, Rotatable, Strain Relief Διάμετρος - Έξω 0.650" (16.51mm)
Λεπτομερής περιγραφή Silver Connector Cable Clamp 9/16-24 UNEF-2B 9, 11 Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.307" (7.80mm) καλώδιο εξόδου 180°