600F2R2AW250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600F2R2AW250XT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: American Technical Ceramics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 250V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 600F2R2AW250XT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 600F2R2AW250XT Κατασκευαστής American Technical Ceramics
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 250V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 99804 pcs Φύλλο δεδομένων 600F2R2AW250XT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Σειρά ATC 600F
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 600F2R2AW
600F2R2AWDRB
600F2R2AWDRN
ATC600F2R2AW250XT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2.2pF