600F240FT250XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
600F240FT250XT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: American Technical Ceramics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 24PF 250V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 600F240FT250XT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 600F240FT250XT Κατασκευαστής American Technical Ceramics
Περιγραφή CAP CER 24PF 250V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82698 pcs Φύλλο δεδομένων 600F240FT250XT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm) Σειρά ATC 600F