100B101FT500XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
100B101FT500XT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: American Technical Ceramics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 500V P90 1111
Φύλλα δεδομένων: 100B101FT500XT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100B101FT500XT Κατασκευαστής American Technical Ceramics
Περιγραφή CAP CER 100PF 500V P90 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32913 pcs Φύλλο δεδομένων 100B101FT500XT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας P90
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά Porcelain Superchip® ATC 100B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Αλλα ονόματα 100B101FT500XT/500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±1% 500V Ceramic Capacitor P90 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 100pF