100A101FT150XT
American Technical CeramicsAmerican Technical Ceramics
100A101FT150XT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: American Technical Ceramics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 150V P90 0505
Φύλλα δεδομένων: 100A101FT150XT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100A101FT150XT Κατασκευαστής American Technical Ceramics
Περιγραφή CAP CER 100PF 150V P90 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49588 pcs Φύλλο δεδομένων 100A101FT150XT.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας P90
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά Porcelain Superchip® ATC 100A
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Αλλα ονόματα 100A101FT150XT/500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±1% 150V Ceramic Capacitor P90 0505 (1313 Metric) χωρητικότητα 100pF