CDC100-24
American Electrical, Inc. American Electrical, Inc.
CDC100-24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CDC100-24
Κατασκευαστής / Μάρκα: American Electrical, Inc.
Περιγραφή προϊόντος RELAY CONTACTOR 3PST 160A 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.CDC100-24.pdf2.CDC100-24.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 625 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 625 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDC100-24
Αριθμός εξαρτήματος CDC100-24 Κατασκευαστής American Electrical, Inc.
Περιγραφή RELAY CONTACTOR 3PST 160A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 625 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CDC100-24.pdf2.CDC100-24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) - Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης -
Σειρά CDC Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 288-1532 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 160A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
πηνίο Αντίσταση - πηνίο ισχύος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDC111FN
CDC111FN
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC CLK BUFFER 1:9 500MHZ 28PLCC
Σε απόθεμα: 4761 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CDC-P
CDC-P
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE BUSS CABLE LIMITER
Σε απόθεμα: 148 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CDC-38-20026
CDC-38-20026
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: RELAY TIME DELAY 180SEC 10A 277V
Σε απόθεμα: 5786 pcs
Κατεβάστε: CDC-38-20026.pdf
Περιγραφή: RELAY CONTACTOR 3PST 160A 12V