PSC-15124
Altech CorporationAltech Corporation
PSC-15124 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PSC-15124
Κατασκευαστής / Μάρκα: Altech Corporation
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 151W
Φύλλα δεδομένων: PSC-15124.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 964 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSC-15124
Αριθμός εξαρτήματος PSC-15124 Κατασκευαστής Altech Corporation
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 151W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964 pcs Φύλλο δεδομένων PSC-15124.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 4.242kV Τάση - Είσοδος 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 373 VDC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.93" L x 2.19" W x 4.93" H (99.8mm x 55.5mm x 125.2mm)
Σειρά PSC-151 Ισχύς (Watts) 151W
Αλλα ονόματα 1920-1126 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 373 VDC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6.3A