HE42BU/10
Altech CorporationAltech Corporation
HE42BU/10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HE42BU/10
Κατασκευαστής / Μάρκα: Altech Corporation
Περιγραφή προϊόντος CONN TERM 10 POLES 10MM
Φύλλα δεδομένων: HE42BU/10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HE42BU/10
Αριθμός εξαρτήματος HE42BU/10 Κατασκευαστής Altech Corporation
Περιγραφή CONN TERM 10 POLES 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29423 pcs Φύλλο δεδομένων HE42BU/10.pdf
Gauge Wire 10-24 AWG Αξιολόγηση τάσης 300V
Top Καταγγελία Screws Υλικό συγκράτησης του άκρου Steel
Σειρά EUROSTRIPS® HE Πίσσα 0.394" (10.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1920-1396
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C Αριθμός Wire Καταχωρήσεις 20
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός Κυκλωμάτων 10
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Panel Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip, Pluggable Connector, Screws
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Χρώμα White
κάτω Καταγγελία Closed φράγμα Τύπος Enclosed
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HE421A1250
HE421A1250
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: RELAY REED SPST 500MA 12V
Σε απόθεμα: 4369 pcs
Κατεβάστε: HE421A1250.pdf
RFQ
HE48-4-A+G
HE48-4-A+G
Κατασκευαστές: Ault / SL Power
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 48V 192W
Σε απόθεμα: 519 pcs
Κατεβάστε: HE48-4-A+G.pdf
RFQ
HE48-4-A
HE48-4-A
Κατασκευαστές: Bel