CA701-15/S
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIN RAIL 35 X 15MM 1M
Φύλλα δεδομένων: CA701-15/S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA701-15/S
Αριθμός εξαρτήματος CA701-15/S Κατασκευαστής Altech Corporation
Περιγραφή DIN RAIL 35 X 15MM 1M Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32250 pcs Φύλλο δεδομένων CA701-15/S.pdf
Τύπος Top Hat Πάχος 0.039" (1.00mm)
Τρυπητή / χωρίς σχισμή Slotted Μέγεθος 1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm)
Σειρά - Επιμετάλλωση Zinc
Αλλα ονόματα 1920-1125 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Μήκος 39.370" (1000.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm) Slotted Steel 39.370" (1000.00mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA7-1LB
CA7-1LB
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SCOTCH-WELD INSTANT ADHESIVE CA7
Σε απόθεμα: 288 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CA704/4
CA704/4
Περιγραφή: CURRENT BAR 12MM 3P