F221L1/16 BK001
Alpha WireAlpha Wire
F221L1/16 BK001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Alpha Wire
Περιγραφή προϊόντος HEAT SHRINK LSZH 2:1 10'
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F221L1/16 BK001 Κατασκευαστής Alpha Wire
Τύπος Tubing, Flexible Λόγος συρρίκνωση 2 to 1
Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 100°C Σειρά FIT®-221L
Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.014" (0.36mm) Αλλα ονόματα A200B-10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό Polyolefin (PO), Irradiated Μήκος 10.00' (3.05m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.063" (1.60mm)
Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.031" (0.79mm) Χαρακτηριστικά Flame Retardant, Low Smoke
Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 10.00' (3.05m) Χρώμα Black