AS8C403601-QC166N
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
Alliance Memory, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: AS8C403601-QC166N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS8C403601-QC166N Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 25230 pcs Φύλλο δεδομένων AS8C403601-QC166N.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 6ns Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP (14x20)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Volatile Μέγεθος μνήμης 4Mb (128K x 36)
Διασύνδεση μνήμης Parallel Μορφή μνήμης SRAM
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous Memory IC 4Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20) Συχνότητα ρολογιού 166MHz