AS6C8016-55ZIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C8016-55ZIN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Alliance Memory, Inc.
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 8M PARALLEL 44TSOP II
Φύλλα δεδομένων: AS6C8016-55ZIN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS6C8016-55ZIN Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 17564 pcs Φύλλο δεδομένων AS6C8016-55ZIN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-TSOP II
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Αλλα ονόματα 1450-1041
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount