AS6C4008-55STIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C4008-55STIN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Alliance Memory, Inc.
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4M PARALLEL 32STSOP I
Φύλλα δεδομένων: AS6C4008-55STIN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
234 pcs
468 pcs
702 pcs
1170 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS6C4008-55STIN Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 34699 pcs Φύλλο δεδομένων AS6C4008-55STIN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-sTSOP I
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 32-LFSOP (0.465", 11.80mm Width) Αλλα ονόματα 1450-1029
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount