AS6C2008A-55SIN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 2M PARALLEL 32SOP
Φύλλα δεδομένων: AS6C2008A-55SIN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
220 pcs
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AS6C2008A-55SIN Κατασκευαστής Alliance Memory, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 45346 pcs Φύλλο δεδομένων AS6C2008A-55SIN.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 55ns Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία SRAM - Asynchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-SOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 32-SOIC (0.445", 11.30mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)