ASEK759ECB-200B-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK759ECB-200B-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEMO 759ECB-200B SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ASEK759ECB-200B-T-DK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK759ECB-200B-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 2583 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK759ECB-200B-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS759
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 6.6mV/A
εμβέλεια 200A Αλλα ονόματα 620-1611