ASEK709LLF-20BB-T-DK
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ASEK709LLF-20BB-T-DK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEMO 709LLF-35BB SENSOR
Φύλλα δεδομένων: ASEK709LLF-20BB-T-DK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASEK709LLF-20BB-T-DK Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 1128 pcs Φύλλο δεδομένων ASEK709LLF-20BB-T-DK.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος ACS709
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Current Sensor ευαισθησία 56mV/A
εμβέλεια 20A Αλλα ονόματα 620-1587