ACS758LCB-050U-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758LCB-050U-PFF-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 50A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS758LCB-050U-PFF-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS758LCB-050U-PFF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 50A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22981 pcs Φύλλο δεδομένων ACS758LCB-050U-PFF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 60mV/A
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PFF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1353
ACS758LCB-50U-PFF-T
ACS758LCB-50U-PFF-T-ND
ACS758LCB050UPFFT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
γραμμικότητα ±1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 120kHz για τη μέτρηση DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13.5mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 50A Ακρίβεια ±2%