ACS758ECB-200B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS758ECB-200B-PFF-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC
Φύλλα δεδομένων: ACS758ECB-200B-PFF-T.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS758ECB-200B-PFF-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 200A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25151 pcs Φύλλο δεδομένων ACS758ECB-200B-PFF-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 5.5 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 10mV/A
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 5-CB Formed Leads, PFF
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1323
ACS758ECB200BPFFT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
γραμμικότητα ±1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 120kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13.5mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 200A Ακρίβεια ±1.2%