ACS733KLATR-40AU-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH
Φύλλα δεδομένων: ACS733KLATR-40AU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS733KLATR-40AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32090 pcs Φύλλο δεδομένων ACS733KLATR-40AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.14 V ~ 3.46 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία 66mV/A
Χρόνος απόκρισης 200ns Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1989-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
γραμμικότητα ±0.5% Συχνότητα 1MHz
για τη μέτρηση AC/DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 40A
Ακρίβεια ±1.7%