ACS725LMATR-30AU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE
Φύλλα δεδομένων: ACS725LMATR-30AU-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS725LMATR-30AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή CURRENT SENSOR W/COMMON-MODE FIE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36139 pcs Φύλλο δεδομένων ACS725LMATR-30AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία -
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Bidirectional
Συσκευασία / υπόθεση - Παραγωγή Ratiometric, Voltage
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος - γραμμικότητα ±1.5%
Συχνότητα DC ~ 120kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 14mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 30A Ακρίβεια ±0.9%