ACS725LLCTR-10AU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 10A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS725LLCTR-10AU-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS725LLCTR-10AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 10A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43715 pcs Φύλλο δεδομένων ACS725LLCTR-10AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία 264mV/A
Χρόνος απόκρισης 4µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)