ACS722LLCTR-20AU-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 20A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS722LLCTR-20AU-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS722LLCTR-20AU-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 20A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39352 pcs Φύλλο δεδομένων ACS722LLCTR-20AU-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 132mV/A
Χρόνος απόκρισης 5µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1638-2
ACS722LLCTR-20AU-T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 80kHz
για τη μέτρηση DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 20A
Ακρίβεια ±3%