ACS715ELCTR-20A-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR CURRENT HALL 20A DC
Φύλλα δεδομένων: ACS715ELCTR-20A-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS715ELCTR-20A-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 20A DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50536 pcs Φύλλο δεδομένων ACS715ELCTR-20A-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop ευαισθησία 185mV/A
Χρόνος απόκρισης 3.5µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1261-2
ACS715ELCTR20AT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
γραμμικότητα ±1.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 80kHz για τη μέτρηση DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 20A Ακρίβεια ±1.5%