A4408KLVTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MULT-OUTPUT PMIC WATCHDOG, NPOR,
Φύλλα δεδομένων: A4408KLVTR-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A4408KLVTR-T
Αριθμός εξαρτήματος A4408KLVTR-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 33186 pcs Φύλλο δεδομένων A4408KLVTR-T.pdf
w / Επόπτης No w / Sequencer Yes
w / LED Driver No Τάση / ρεύμα - Έξοδος 3 5V, 325mA
Τάση / ρεύμα - Έξοδος 2 3.3V, 165mA Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 5V, 115mA
Τάσης - Προμήθεια 2.8 V ~ 36 V τοπολογία Step-Down (Buck) (1) Synchronous or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (3)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 38-eTSSOP Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Αλλα ονόματα 620-1849-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 3 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Αλλαγή 250kHz ~ 2.4MHz
Λεπτομερής περιγραφή Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1) Synchronous or Step-Down/Step-Up (Buck/Boost) (1), Linear (LDO) (3) 250kHz ~ 2.4MHz 38-eTSSOP