A1369EUA-10-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A1369EUA-10-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος SENSOR LINEAR ANALOG 3SIP
Φύλλα δεδομένων: A1369EUA-10-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A1369EUA-10-T
Αριθμός εξαρτήματος A1369EUA-10-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 90101 pcs Φύλλο δεδομένων A1369EUA-10-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία Hall Effect
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 3-SIP Σειρά -
εμβέλεια - Ανάλυση -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP
Τύπος εξόδου Analog Voltage Αλλα ονόματα 620-1728
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Hall Effect Sensor Single Axis 3-SIP Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 12mA
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10mA εύρος ζώνης 7kHz