A1359LLETR-RP-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC HALL EFFECT SENSOR 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: A1359LLETR-RP-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A1359LLETR-RP-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 50833 pcs Φύλλο δεδομένων A1359LLETR-RP-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τεχνολογία Hall Effect
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
εμβέλεια - Ανάλυση -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Τύπος εξόδου Analog Voltage, PWM Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TA)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Hall Effect Sensor Single Axis Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 13.5mA
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10mA εύρος ζώνης 2kHz