A1125ELHLX-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A1125ELHLX-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W
Φύλλα δεδομένων: A1125ELHLX-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A1125ELHLX-T
Αριθμός εξαρτήματος A1125ELHLX-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 146062 pcs Φύλλο δεδομένων A1125ELHLX-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 24 V Test Condition -40°C ~ 85°C
Τεχνολογία Hall Effect Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23W
Σειρά Automotive, AEC-Q100 εμβέλεια 5mT Trip, 0.5mT Release
Πόλωση South Pole Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOT-23W Τύπος εξόδου Open Drain
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Unipolar Switch Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Digital Switch Unipolar Switch Open Drain Hall Effect SOT-23W Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 4mA
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A11242MSZQE
A11242MSZQE
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH ROTARY 12POS 2.5A 125V