SWS-3.00-77TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: SWS-3.00-77TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
130 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-3.00-77TR
Αριθμός εξαρτήματος SWS-3.00-77TR Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43790 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-3.00-77TR.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα Q6205591 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 77µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.506" (12.85mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 77µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 80 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 3A