XT424012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
XT424012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: XT424012
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.XT424012.pdf2.XT424012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XT424012
Αριθμός εξαρτήματος XT424012 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22649 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XT424012.pdf2.XT424012.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 400VAC - Max
Σειρά XT, SCHRACK Χρόνος αποδέσμευσης 6ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 1887200-2
PB1194
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 9ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 8A Επικοινωνία Υλικό Silver Nickel (AgNi)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 360 Ohms
πηνίο ισχύος 400 mW πηνίο Τρέχουσα 33.3mA