STS1300PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
STS1300PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: STS1300PC
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V
Φύλλα δεδομένων: STS1300PC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του STS1300PC
Αριθμός εξαρτήματος STS1300PC Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4509 pcs Φύλλο δεδομένων STS1300PC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.50mm Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά STS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 6-1437577-0 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Δύναμη λειτουργίας 250gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή -
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SP3T Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA (AC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα SP3T
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
ενεργοποιητή Μήκος 4.00mm