STM065PC2DM018N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 65POS 30AWG 18IN
Φύλλα δεδομένων: STM065PC2DM018N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 179 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM065PC2DM018N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 65POS 30AWG 18IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179 pcs Φύλλο δεδομένων STM065PC2DM018N.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 1-1589475-7
1-1589475-7-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 65
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Μήκος 1.50' (457.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 65 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.50' (457.20mm)