STM025PC4DX012M
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 25POS 34AWG 12IN
Φύλλα δεδομένων: STM025PC4DX012M.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 276 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM025PC4DX012M Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 25POS 34AWG 12IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 276 pcs Φύλλο δεδομένων STM025PC4DX012M.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 2-1589474-4
2-1589474-4-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 1.00' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)