STM025PC2DCC50N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 25POS 30AWG 50CM
Φύλλα δεδομένων: STM025PC2DCC50N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 292 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM025PC2DCC50N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 25POS 30AWG 50CM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292 pcs Φύλλο δεδομένων STM025PC2DCC50N.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 1589474-2
1589474-2-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος 1.64' (500.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.64' (500.00mm)