STM025PC0DM012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 25POS DL 28AWG 12"
Φύλλα δεδομένων: STM025PC0DM012N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 247 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STM025PC0DM012N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 25POS DL 28AWG 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 247 pcs Φύλλο δεδομένων STM025PC0DM012N.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 7-1589473-4
7-1589473-4-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Μήκος 1.00' (304.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -