STL051SC2DC024N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 51POS 30AWG 24IN
Φύλλα δεδομένων: STL051SC2DC024N.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 234 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STL051SC2DC024N Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN RCPT 51POS 30AWG 24IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234 pcs Φύλλο δεδομένων STL051SC2DC024N.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 3-1589476-3
3-1589476-3-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 51
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 2.00' (609.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 51 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)