STL025PC2DC012
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 25POS DL 30AWG 12"
Φύλλα δεδομένων: STL025PC2DC012.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 490 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος STL025PC2DC012 Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή CONN PLUG 25POS DL 30AWG 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 490 pcs Φύλλο δεδομένων STL025PC2DC012.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά DUALOBE, Nanonics Pitch - Σύνδεσμος -
Pitch - Cable - Αλλα ονόματα 4-1589472-4
4-1589472-4-ND
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 1.00' (304.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Επικοινωνία Τέλος Πάχος -